Home Seyahat Üç Şehir Üç Kombin

Üç Şehir Üç Kombin

written by Gordionlife 17 Nisan 2017

Mykonos

Yazın en popüler destinasyolarından biri olan Mykonos’ta maviye eşlik edecek en güzel renk beyazı valizinizden kesinlikle eksik etmeyin. Masmavi deniz ve bembeyaz evlerin arasında uçuşan rahat elbiseler, güneşten korunmak için kullanacağınız hasır şapkalar ve rahat yürümeniz için düz taban ayakkabılar giymenizde fayda var. İpekyol’un elbiselerine ve Zara’nı aksesuarlarına Gordion’dan ulaşabilirsiniz.

Marakeş

Fas’ın incisi, Kızıl şehir Marakeş özellikle son yıllarda Instagram’da pek çok bloggerın da ziyaret ettiği popüler bir yaz tatili rotasına dönüştü. Şehrin otantik görünümü, kızıl gün batımlarına eşlik edecek Zara’nın floral koleksiyonundan çiçekli ve işlemeli elbiseler, tulumlar ve hasır şapka bizim sizler için seçtiklerimiz arasında. 🙂

Amsterdam

Amsterdam’ın sokaklarında kaybolurken gün boyu sürecek gezi rotanız için biraz rahat olmakta fayda var. Bu sebeple Mavi Jeans’ten seçeceğiniz elbise ve jean gömleğe New Balance’tan beyaz bir spor ayakkabı eşlik edebilir. Tabi ki gözünüzde de son yılların trend gözlüğü Retro olsun istiyorsanız gordion Güngör Optik’e uğramanız gerekiyor!
Hepinize iyi seyahatler!
Bon Voyage

You may also like

Leave a Comment